Segregator Finansowy Bankron

KREDYTY MIESZKANIOWE, HIPOTECZNE, POŻYCZKI, KONTA...


e-Lokata na Nowe Środki

 • Oprocentowanie 3,40% w skali roku
 • Na okres 4 miesięcy
 • Dostępna od kwoty 500 zł do 1 000 000 zł
Załóż e-lokatę
Nota prawna

Nota prawna

Promocja 'Lokata / e-Lokata na Nowe Środki VII – 7. edycja’ (dalej: „Promocja”) dotyczy możliwości założenia z oprocentowaniem promocyjnym Lokaty na Nowe Środki VII – 7. edycja albo e-Lokaty na Nowe Środki VII - 7. edycja (dalej: „Lokata” lub „e-Lokata”) na okres 4 miesięcy i 12 miesięcy z Nowych Środków określonych w Regulaminie Promocji, tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych Klienta w Getin Noble Banku (wg stanu na 27.01.2019 r.) . Warunkiem skorzystania z promocyjnych warunków jest wyrażenie Zgód marketingowych dla Getin Noble Bank S.A. Szczegóły w Regulaminie Promocji. Oprocentowanie Lokaty i e-Lokaty podane jest w skali roku według stanu na dzień 04.02.2019 r. i ma zastosowanie w pierwszym okresie umownym Lokaty i e-Lokaty. Po upływie okresu promocyjnego oprocentowanie Lokaty i e-Lokaty będzie zgodne z oprocentowaniem określonym w Regulaminie Promocji. W danej edycji Promocji dla każdego okresu lokowania (4 i 12 miesięcy) istnieje możliwość założenia jednej Lokaty albo jednej e-Lokaty z Nowych Środków objętej oprocentowaniem promocyjnym, na kwotę maksymalnie 1 000 000 zł. Powyżej tej kwoty jest zakładana druga lokata na taki sam okres, z oprocentowaniem podstawowym wskazanym w Regulaminie Promocji. Brak wyrażonych Zgód marketingowych uniemożliwi skorzystanie z promocyjnych warunków e-Lokaty/Lokaty. Klient może w takim wypadku założyć lokatę na warunkach określonych w standardowej ofercie Banku. Przystąpienie do Promocji możliwe jest w terminie 4 lutego 2019 r. - 3 marca 2019 r. Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A. Opłata za połączenie wg taryfy operatora, numer infolinii 197 97 dla Klientów indywidualnych dostępny całą dobę, 7 dni w tygodniu.
Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A.

e-Lokata Progresywna

 • średnie oprocentowanie aż do 1,70%
  w skali roku
 • Na okres 12 miesięcy
 • Dostępna już od 500 zł
Załóż e-lokatę
Nota prawna

Nota prawna

Lokata 12-miesięczna z oprocentowaniem średnim wynoszącym 1,70% z kapitalizacją odsetek na koniec okresu umownego. Jeżeli Lokata została wypłacona w ciągu 1 miesiąca od jej założenia lub odnowienia – wypłata skutkuje utratą odsetek, a jeżeli Lokata została wypłacona w pierwszym okresie umownym w terminie późniejszym niż 1 miesiąc od jej założenia – zastosowaniem oprocentowania wg skali progresji. Szczegóły oferty zawarte są w Karcie Produktu.
Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Jesteśmy częścią Getin Noble Bank S.A.

e-Lokata Tradycyjna

 • Oprocentowanie od 1,55% do 1,65% w skali roku
 • Na okres 2, 3, 4 lub 6 miesięcy
 • Dostępna już od kwoty 500 zł
Załóż e-lokatę
Nota prawna

Nota prawna

Lokata terminowa z oprocentowaniem stałym 1,55% lub 1,65% w skali roku, z kapitalizacją odsetek na koniec okresu umownego. Szczegóły oferty dostępne są w Karcie Produktu.

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Jesteśmy częścią Getin Noble Bank S.A.

Potrzebujesz lokaty?

Porozmawiaj z doradcą

Twój Bank blisko Ciebie
bankuj wygodnie!

Nowoczesna Bankowość Mobilna
Intuicyjna Bankowość Internetowa
Blisko 400 oddziałów w całej Polsce
Infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu.